Agencja Nota Bene specjalizuje się w profesjonalnych tłumaczeniach ustnych i pisemnych języka ukraińskiego, należącego do dialektów indoeuropejskich (grupa wschodniosłowiańska). Aktualnie jest to mowa urzędowa na Ukrainie, należy również do jednego z roboczych języków ONZ. Posługuje się nim około 35 mln mieszkańców Ukrainy oraz emigrantów mieszkających na terenie Rosji, Mołdawii, Polski oraz Rumunii. Coraz częściej odgrywa on rolę w wielu firmach, szczególnie agencjach pracy poszukujących pracowników z terenów wschodnich. Język ukraiński posiada trzy dialekty: północno – zachodni, południowo – wschodni oraz południowo – zachodni, składające się z około 16 rodzajów gwar. 

Nasze biuro posiada bardzo rozbudowaną ofertę jeśli chodzi o tłumaczenia. Wykonujemy tłumaczenie na język ukraiński, jak również z ukraińskiego na polski. Zajmiemy się zarówno prostymi, zwykłymi przekładami, jak też specjalistycznymi i przysięgłymi. Co oferujemy? Między innymi przekłady dla branż specjalistycznych (przemysłowych, medycznych, księgowych, prawnych, informatycznych itp.), tłumaczenia dokumentów firmowych, katalogów, ofert, pism urzędowych i prawniczych, aktów notarialnych, sloganów i materiałów reklamowych, stron internetowych czy korespondencji handlowej.

Profesjonalny tłumacz języka ukraińskiego

Nasi tłumacze zadbają zarówno o doskonałą poprawność zlecenia, jak też odpowiedni styl tekstu, dopasowanie go do kontekstu kulturowego, zachowanie odpowiednich form wypowiedzi czy form grzecznościowych. Oferujemy w pełni kompleksowe usługi, na które składa się kilka etapów. Pierwszym z nich zajmuje się nasz tłumacz języka ukraińskiego, który, korzystając z profesjonalnych programów CAT, dokonuje dokładnego i skrupulatnego tłumaczenia. Następnie materiał trafia do redaktora, który zajmie się sprawdzeniem i ewentualną poprawą. Po tym wszystkim dane zlecenie otrzymuje korektor, którego obowiązkiem jest ustalenie poprawności wszystkich danych liczbowych, takich jak daty, numery stron czy kwoty. Powierzając tłumaczenia polsko-ukraińskie naszej firmie, mają więc Państwo 100% pewności, że wszystko zostanie wykonane w pełni profesjonalnie, na najwyższym poziomie. Każdy nasz pracownik – zarówno tłumacz polsko-ukraiński, jak i redaktor oraz korektor, posiada wysokie kwalifikacje w swojej dziedzinie, dzięki czemu jest w stanie sprostać nawet najbardziej złożonym zleceniom.

Jak można się z nami skontaktować? Wszystkie dane znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy – w zakładce „Kontakt”. W celu nawiązania współpracy czy otrzymania wstępnej wyceny, należy skonsultować się z biurem telefonicznie, osobiście lub drogą mailową. Chętnie przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące tłumaczeń ukraińskich oraz odpowiemy na Państwa pytania. Zachęcamy do współpracy z agencją Nota Bene, jesteśmy pewni, że będzie ona nadzwyczaj owocna.