Nasza Agencja Tłumaczeń od lat wychodzi naprzeciw potrzebom osób, którym zależy na dokładnym przetłumaczeniu tekstów z języka polskiego na białoruski lub na odwrót. Specjalizujemy się w tekstach o zróżnicowanej tematyce, dlatego chętnie podejmujemy się nawet bardziej nietypowych zleceń. Jako profesjonalne biuro tłumaczeń jesteśmy w stanie wykonać specjalistyczne przekłady, w tym związane z branżą informatyczną, techniczną lub medyczną. Nasz doświadczony znawca języka białoruskiego może podjąć się przełożenia dokumentów firmowych lub tekstów marketingowych. Klienci chętnie powierzają nam przekład na język polski korespondencji biznesowej, pełnomocnictw, sprawozdań lub innych materiałów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o jego wartość merytoryczną. Ponieważ współpracujemy z najlepszymi native speakerami, jesteśmy w stanie idealnie oddać wszystkie językowe niuanse.

Agencja „Nota Bene” oferuje usługi doświadczonych profesjonalistów, którzy od dziecka swobodnie porozumiewają się w języku białoruskim. Jednocześnie, tak jak rodowici mieszkańcy tego kraju, biegle władają także rosyjskim. Nasz tłumacz polsko-białoruski jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nie boimy się nietypowych zleceń, dlatego pracujemy nawet na tekstach specjalistycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – zachęcamy do kontaktu online, możemy wykonać bezpłatną wycenę.

Profesjonalny tłumacz białoruskiego – wybierz naszą ofertę!

Od wielu lat specjalizujemy się w tworzeniu tłumaczeń języków wschodnich, w tym białoruskiego. Posiadamy swój oddział w Mińsku, w którym pracują nasi najlepsi native speakerzy. Dzięki ich pomocy można wyeliminować ryzyko błędu spowodowanego niezrozumieniem kontekstu lub specyfiki kultury kraju. Warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Doświadczony tłumacz białoruskiego jest w stanie przełożyć tekst w taki sposób, aby był on w pełni zrozumiały. Potrafimy idealnie oddać istotę danego przekazu z uwzględnieniem sformułowań metaforycznych, powiedzeń i żartów. Wiemy, jak ważny jest kontekst każdej wypowiedzi, dlatego przykładamy ogromną wagę do zachowania spójności i jak najlepszego oddania charakteru danego tekstu.

Możemy także podjąć się przełożenia materiałów o charakterze literackim. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia gier komputerowych, aplikacji i oprogramowania, w których szczególnie ważne jest kulturowe wyczucie. Dbamy o zachowanie odpowiedniego stylu, mając na uwadze oczekiwania klientów. Dzięki temu gotowe teksty są w pełni zrozumiałe dla potencjalnych adresatów. W przypadku materiałów marketingowym dodatkowo zapewniamy im perswazyjny charakter, aby jak najlepiej sprawdzały się w swojej roli. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – chętnie odpowiemy na każde pytanie. Jesteśmy w stanie ustalić orientacyjną wycenę na podstawie informacji otrzymanych od klienta. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia oraz najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń.