Nota Bene to profesjonalne biuro tłumaczeń, które oferuje wysokiej jakości tłumaczenia w wielu językach, również w rosyjskim. Jest on dziś jednym z najbardziej powszechnych na całym świecie. Szacuje się, że posługuje się nim około 190 mln osób. Jest to także język urzędowy Rosji, Kazachstanu, Białorusi oraz Kirgistanu oraz roboczy organizacji międzynarodowych, w tym ONZ. Współcześnie posiada bardzo wiele dialektów i odmian stylistycznych. Należy do języków wschodniosłowiańskich, zapisywany jest cyrylicą. Dzieli się na dwie grupy: północny oraz południowy.

Nasze biuro oferuje Państwu profesjonalne tłumaczenia na język rosyjski. Tłumacz chętnie wykona dla Państwa zarówno przekłady ustne, jak i pisemne. Do przykładowych zleceń, które wykonują specjaliści z Nota Bene, należą tłumaczenia rosyjskich materiałów marketingowych i reklamowych,  finansowych, prawnych i księgowych, przekłady umów, stron internetowych czy też akt i pełnomocnictw. Współpracujemy z Klientami prywatnymi, jak również przedsiębiorstwami, kancelariami czy uczelniami. Mimo tego, że siedzibą naszej firmy jest Białystok, wykwalifikowany zespół chętnie wykona zlecenia dla Klientów z całej Polski, a także z zagranicy. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom merytoryczny tłumaczeń na rosyjski oraz z rosyjskiego na polski.

Biuro tłumaczeń – rosyjski

Dokładamy wszelkich starań, by Klienci biura zawsze byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Każdy zatrudniony tłumacz języka rosyjskiego to osoba w pełni wykwalifikowana, posiadająca doskonałą znajomość języka. Realizowane przekłady zawsze są dokładne i precyzyjne, pod każdym względem. Nad zleceniami od Klientów pracuje cały szereg specjalistów – nie tylko native speakerzy, ale również redaktorzy i korektorzy. Redaktor dba o dogłębne sprawdzenie tłumaczenia oraz wychwycenie i poprawienie ewentualnych błędów. Zadaniem korektora jest natomiast sprawdzenie poprawności tekstu i znajdujących się w nim danych liczbowych. Prócz standardowych tłumaczeń na rosyjski, oferujemy możliwość łamania tekstu oraz zadbanie o przygotowanie go do druku. Wszystkie wytyczne związane z wykonywanym zadaniem mogą Państwo omówić z menadżerem zlecenia, który czuwa nad całym procesem.

Jeżeli więc interesuje Państwa profesjonalny, doświadczony i wykwalifikowany tłumacz języka rosyjskiego, zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. Z pełną ofertą Nota Bene, można zapoznać się na stronie internetowej, jednak w razie jakichkolwiek pytań – chętnie udzielimy wszelkich informacji i rozwiejemy Państwa wątpliwości.  Biuro Nota Bene mieści się w Białymstoku, przy ulicy Piaskowej 15 i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. Mogą Państwo odwiedzić nas osobiście lub skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się na stronie, w zakładce „Kontakt”. Serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy z Nota Bene.