Bardzo często tłumaczenia ustne są prowadzone na oficjalnych imprezach i podczas spotkań biznesowych. Jeśli Twoja firma planuje zorganizować konferencję na Białorusi, Nota Bene jest tym, czego Ci trzeba!

Mamy doświadczenie w zapewnianiu technicznej organizacji spotkań, konferencji i seminariów/szkoleń z udziałem mówców zagranicznych, a w największych tego typu imprezach, jeśli chodzi o liczbę osób, uczestniczyło ponad 1000 osób.

Wiemy o wszystkich możliwych szczegółach dotyczących prowadzenia takich imprez i pomożemy dobrać odpowiednie pomieszczenia, ustawić sprzęt oświetleniowy, projektory i głośniki, zorganizujemy nagrywanie filmów i catering, wydrukujemy materiały poligraficzne.

Możemy przywitać zagranicznych gości na lotnisku, zorganizować dla nich lokalne wycieczki, opracować program pobytu z uwzględnieniem ich życzeń.

Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne na najwyższym poziomie, a także dostarczamy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych (do 800 osób), mikrofony i wszystkie niezbędne urządzenia techniczne.

Oczywiście, im wcześniej dowiemy się o Twojej imprezie, tym lepiej wszystko będzie zorganizowane.

Dlatego zadzwoń, nie zwlekaj!