Jeśli potrzebujesz wykonać jakiekolwiek czynności notarialne na Białorusi lub w Rosji, nie trzeba osobiście jechać do tych krajów na kilka dni. Wystarczy wysłać nam dokumenty za pośrednictwem wiadomości e-mail, a my zrobimy wszystko, co trzeba – dostarczymy apostille, przetłumaczymy na odpowiedni język, poświadczymy u notariusza i wyślemy z powrotem. Można zapłacić kartą bankową na naszej stronie białoruskiej

Na Białorusi wykonać tłumaczenie uwierzytelnione notarialnie mają prawo tylko tłumacze, którzy są specjalistami wpisanymi do jednolitego Rejestru Tłumaczy Notarialnych.

U nas  zatrudnieni są etatowo tłumacze uprawnieni do podpisywania oficjalnych tłumaczeń, pracujący z podstawowymi językami: angielskim, białoruskim, rosyjskim, ukraińskim, polskim, gruzińskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim, holenderskim, francuskim, litewskim itd.

Z takiej sytuacji też jest wyjście – możemy uwierzytelnić tłumaczenie za pomocą pieczątki naszej firmy (tłumaczenia opatrzone naszą pieczęcią przyjmowane są, na przykład, w urzędach podatkowych (skarbowych) i celnych na Białorusi). Poza tym, w takim przypadku wykonujemy uwierzytelnienie dla Ciebie całkowicie za darmo.

Chętnie pomożemy Ci rozwiązać problemy i zaoszczędzić czas!!