Zaopatrzenie w klauzulę apostille dokumentów ukraińskich w Polsce, Niemczech, Czechach i innych krajach, uzyskanie apostille w Ukrainie

Obywatele Ukrainy mieszkający w Polsce, Niemczech, na Litwie, w Czechach i innych krajach europejskich mogą zamówić w Biurze Tłumaczeń NotaBene apostille w Ukraine i usługi obejmujące legalizację dokumentów ukraińskich bez konieczności osobistej obecności. Zamówienia przyjmujemy pocztą i online, omawiamy telefonicznie lub w komunikatorach, gotowe dokumenty wysyłamy pocztą kurierską na terenie Polski i całej Europy.

Nie musisz jechać nie tylko na Ukrainę, lecz także do naszych biur w Polsce – dołożyliśmy wszelkich starań, aby cała procedura była dla Ciebie jak najbardziej wygodna:

  1. Skontaktuje się z nami telefonicznie w Warszawie + 48 660 403 263 lub w Gdańsku +48 696 469 083 (możesz również pisać do nas wiadomości w komunikatorach – Telegram, Viber, WhatsApp, numery są takie same) lub na adres poczty elektronicznej [email protected], [email protected], podaj istotę żądania, wyślij skan dokumentu, który powinien być zaopatrzony w klauzule apostille na Ukrainie. Nasi menedżerowie mówią po ukraińsku, po polsku, po białorusku, po rosyjsku, po angielsku, po niemiecku – jak najbardziej Ci odpowiada.
  2. Potwierdzimy możliwość realizacji zamówienia, uzgodnimy z Tobą cenę i przybliżony termin realizacji.
  3. Dokumenty do zaopatrzenia w klauzule apostille można przynieść osobiście do naszego polskiego biura w Warszawie pod adresem: (Aleja Jana Pawła II, 11,  pokój 411,) lub w Gdańsku (ul. Heweliusza 11, piętro, pokój 619)

Jeśli mieszkasz w innym mieście lub w innym kraju, dokumenty możesz wysłać dowolną firmą kurierską na nasz adres w Warszawie. Wraz z dokumentami obowiązkowo należy przedłożyć kserokopię swojego paszportu (lub paszportu osoby, której dokumenty zostaną zalegalizowane na Ukrainie), a także podać swoje dane kontaktowe.

Wpłać z góry kwotę uzgodnioną z menedżerem. Jest możliwość skorzystania z różnych form płatności, m.in. można dokonać przelewu z karty banku zagranicznegozagranicznego (niemieckiego, czeskiego, litewskiego, ukraińskiego itp.) za pomocą usługi Stripe.

Dane bankowe dla przelewów w złotych albo euro:
NB Stellar Group sp. z o.o.

Aleja Jana Pawła II, 11,  pokój 411,

00-828 Warsaw, Poland

NIP: 7011 079 138

Konto w PLN: 45 2490 0005 0000 4530 4365 6741

Konto w EUR: PL16 2490 0005 0000 4600 5397 4527

Alior Bank S.A., SWIFT: ALBPPLPW

  1. Pracownicy NotaBene w Warszawie, Gdańsku i Kijowie wykonają wszystkie niezbędne czynności do realizacji zamówienia — wyślą dokumenty na Ukrainę, otrzymują zaświadczenia o niekaralności, zażądają duplikatów metryk, zaświadczeń archiwalnych, orzeczeń sądów itp. W razie konieczne dokumenty te będą poświadczone notarialne lub zaopatrzone w klauzule apostille w MSZ, Ministerstwie Sprawiedliwości lub Ministerstwie Edukacji.
  2. Następnie nasi pracownicy przekażą zamówione dokumenty z powrotem do naszego polskiego biura. Wyślemy Ci wiadomość, że praca została wykonana, załączymy zdjęcie gotowych dokumentów, w razie potrzeby i w porozumieniu z Tobą wykonamy ich tłumaczenie uwierzytelnione na język polski.
  3. Musisz jedynie odebrać zamówienie. Zamówienie można odebrać osobiście w naszych biurach w Warszawie i Gdańsku. Możemy również wysłać Twoje dokumenty na podany adres w uzgodniony z Tobą sposób (zwykle za pośrednictwem automatów Paczkomat® InPost na terenie Polski albo DHL na terenie Europy).

*Zwracamy uwagę, że nasza odpowiedzialność zawodowa i reputacja biznesowa są ubezpieczone na kwotę 200 tysięcy złotych, więc w przypadku utraty lub uszkodzenia dokumentów na każdym etapie pracy z nimi masz prawo do odszkodowania za szkody materialne i moralne.

Uzyskanie Apostille w Ukrainie – cena i czas realizacji zlecenia na zaopatrzenie w klauzulę apostille (legalizację) dokumentów ukraińskich

# Usługa zaopatrzenia w klauzulę apostille

Organ wykonawczy

Termin realizacji zlecenia Cena 1 dokumentu brutto, PLN Cena 1 dokumentu brutto, EUR
1. Dokumenty wydane przez urzędy stanu cywilnego: świadectwa, odpisy, wypisy, wyciągi (wyciąg z rejestru) – informacje o urodzeniu, małżeństwie, zmianie nazwiska, rozwiązaniu małżeństwa, zgonie itp. Urząd Stanu Cywilnego, Ministerstwo Sprawiedliwości Ukrainy, MSZ (zaświadczenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zaświadczenie o miejscu zamieszkania itp.) 5-20 dni  800 175
2. Dokumenty notarialne, sądowe i inne: oświadczenie, wniosek, pełnomocnictwo, tłumaczenie poświadczone przez notariusza i kopia, wyrok sądowy itp. Urząd Stanu Cywilnego, Ministerstwo Sprawiedliwości Ukrainy, Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy 10-25 dni  800 175
3. Dokumenty szkolne i potwierdzające posiadanie wykształcenia: świadectwo ukończenia szkoły i suplement, dyplom i suplement, certyfikat, świadectwo Ministerstwo Edukacji i Nauki Ukrainy

30-35 dni

12-14 dni

10-14 dni

700

800

900 

155

175

195

zostaw opinię

Twoja opinia naprawdę pomaga nam pracować lepiej