Biuro Tłumaczeń Nota Bene od wielu lat zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami z języków wschodnich. Oferujemy Państwu specjalistyczne usługi przekładów z mowy gruzińskiej na polską oraz z polskiej na gruzińską. Język ten posiada aż 17 różnych dialektów i posługuje się nim około 4 mln ludzi zamieszkujących Gruzję. Zatrudniamy wyłącznie doświadczone, wykwalifikowane osoby, które opanowały go na najwyższym poziomie, dlatego nasi tłumacze chętnie podejmą się każdego zadania. Zajmujemy się zarówno krótkimi, jak i dłuższymi tekstami do tłumaczenia: prostszymi, a także tymi bardziej skomplikowanymi. Niestraszne nam żadne zlecenie, o czym świadczą pozytywne opinie i rekomendacje od naszych Klientów. W ofercie znajdą Państwo przekłady specjalistyczne, medyczne i wiele innych. Oferujemy nie tylko  tłumaczenia ustne, ale i pisemne. Każdy tłumacz pracujący nad zleconym mu zadaniem to sprawdzony i wykwalifikowany językoznawca – native speaker, który opanował ten język  na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepsze rezultaty.

Nasza firma posiada doskonałe opinie na rynku. Współpracujemy z wieloma Klientami, zarówno osobami prywatnymi, jak i  przedsiębiorstwami którzy przekonali się, że profesjonalne tłumaczenia gruzińsko – polskie to usługa, z której warto skorzystać. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Tłumaczenia gruziński – gwarancja najwyższej jakości

Do każdego powierzonego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem oraz pasją. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że można nam zaufać. Oprócz pracy wykonywanej przez tłumacza gruzińskiego, każde realizowane zlecenie jest dodatkowo sprawdzane przez odrębnego redaktora, który weryfikuje je pod kątem poprawności i zgodności terminologii. Dokładnie analizujemy każdy szczegół, by nasi Klienci mieli pewność, iż w tłumaczenie gruzińsko-polskie nie wkradł się żaden błąd. Następnie tekst jest sprawdzany przez korektora, a jeśli zachodzi taka potrzeba – również przez łamacza. W procesie tłumaczeń gruzińskich stosujemy także pomocne programy CAT, gromadzące pamięć tłumaczeniową, które pozwalają usprawnić cały proces, a także gwarantują jeszcze lepsze i dokładniejsze tłumaczenie z języka gruzińskiego na polski lub odwrotnie. Na przestrzeni wielu lat wykonaliśmy mnóstwo wymagających zleceń, dlatego nie brak nam doświadczenia, wiedzy oraz kompetencji. Zawsze stawiamy zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu. Swoją pracę wykonujemy z ogromną dokładnością, gwarantujemy terminowe wykonanie każdego zadania, a także przystępną cenę.

Jesteśmy pewni, że współpraca z naszą agencją – Nota Bene – przyniesie Państwu wiele korzyści.

Już dziś mogą Państwo skontaktować się z nami i zapytać o ofertę tłumaczeń gruzińsko-polskich. Chętnie przedstawimy aktualne usługi, odpowiemy na nurtujące Państwa pytania oraz dokonamy wstępnej wyceny zlecenia. Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Mogą Państwo również odwiedzić nasze biuro, które mieści się w Warszawie, Al. Al. Solidarności 53, lokal 26, pracujemy od 10.00 do 17.00