Nasze biuro oferuje Państwu wysokiej jakości tłumaczenia z japońskiego – ustne oraz pisemne. Japonia to kraj, w którym technologia i handel rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Nic więc dziwnego, że obecnie tamtejszy język cieszy się coraz większą popularnością. To ojczysta mowa dla przeszło 125 mln ludzi na świecie. Jest językiem urzędowym w Japonii oraz regionalnym w stanie Angaur.  Występuje w nim wiele zapożyczeń z innych dialektów, między innymi z chińskiego, niemieckiego czy francuskiego. Jest to również jeden z najtrudniejszych języków we współczesnym świecie. 

Agencja Nota Bene specjalizuje się w tłumaczeniach z japońskiego – nasi native speakerzy doskonale władają tym językiem, zaś ich wiedza wynika zarówno z wykształcenia, wiedzy, jak i wieloletniego doświadczenia. Oferujemy Państwu przekłady z niemalże każdej dziedziny. Zajmiemy się zarówno drobnymi, prostymi tekstami, jak również specjalistycznymi – z dziedziny prawa, medycyny, informatyki, ekonomii czy produkcji. Zakres działań firmy Nota Bene jest bardzo obszerny, dokładamy również wszelkich starań, by nasze tłumaczenia z japońskiego  były na najwyższym poziomie. Nad każdym zleceniem czuwają nie tylko profesjonalni tłumacze, ale i menadżerzy, redaktorzy oraz korektorzy, zajmujący się nawet najdrobniejszymi poprawkami.

Powierzając swoje zlecenia naszej agencji, mają Państwo pewność, że zarówno ustne, jak i pisemne tłumaczenia będą wykonane z największą dokładnością oraz precyzją. Jako doświadczeni profesjonaliści, czuwamy nad każdym etapem zlecenia, nieustannie zachowując kontakt z Klientami. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z należytą uwagą i dokładamy wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Zadowolenie Klientów jest dla nas bowiem bardzo ważne.

Szybka wycena i niezawodne tłumaczenie języka japońskiego

Nawiązując współpracę z naszą firmą, mają Państwo gwarancję atrakcyjnych, konkurencyjnych cen oraz szybkiej wyceny zlecenia. Mogą Państwo skorzystać z podstawowej opcji tłumaczeń japońskich, a także usług dodatkowo płatnych. Nasi pracownicy specjalizują się w wielu różnych dziedzinach, dlatego gwarantują wysoką jakość realizacji ustnych i pisemnych w języku japońskim. Zadbamy nie tylko o poprawność tłumaczeń, ale także odpowiedni styl, dopasowany do kontekstu i zachowanie niezbędnych form grzecznościowych, które w kulturze japońskiej pełnią znaczącą rolę. Chętnie wykonamy przekłady materiałów reklamowych i marketingowych, ofert, stron internetowych, dokumentów księgowych, prawnych, technicznych, pełnomocnictw, korespondencji handlowej czy materiałów niejawnych.

Bogate doświadczenie oraz doskonałe kwalifikacje pozwalają nam na podjęcie każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia. Realizujemy zarówno tłumaczenia z języka japońskiego na polski, jak i z polskiego na japoński. Oferujemy również tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne wykonywane przez doświadczonych, profesjonalnych specjalistów, posiadających wysokie kompetencje językowe oraz branżowe.