Agencja Nota Bene oferuje Państwu wysokiej jakości tłumaczenia z i na hindi. Język ten, należący do grupy dialektów indoeuropejskich, jest obecnie używany przez przeszło 180 milionów ludzi, nie tylko w Indiach, ale również w Nepalu, na Mauritiusie oraz na Fidżi. W wielu miejscach jest to oficjalna mowa urzędowa oraz administracyjna, której uczy się również w szkołach. Szacuje się, że w języku hindi porozumiewa się około 40% ludności w Indiach. Dzieli się on na dwa główne dialekty: zachodni oraz wschodni. Dodatkowo można wyróżnić wiele pokrewnych odmian, które przez badaczy również są zaliczane do dialektów .

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń, zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowane osoby, które z biegłością posługują się językiem hindi. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu tłumaczenia na najwyższym poziomie. Gwarantujemy szybkie i niezawodne wykonanie każdego zlecenia, atrakcyjne ceny, szeroki zakres usług oraz profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dając z siebie 100 procent. Nasi native speakerzy chętnie wykonają tłumaczenia z każdej branży, zaś zatrudnieni redaktorzy i korektorzy dołożą wszelkich starań, by znaleźć i wyeliminować nawet najdrobniejsze błędy czy pomyłki. Dzięki temu możemy zapewnić, że wszystkie tłumaczenia (czy to ustne, czy pisemne) są wykonywane specjalistycznie. Chętnie zajmiemy się tłumaczeniami z języka polskiego na hindi oraz z hindi na polski, niezależnie od tego, czy są to dokumenty, czy inne przekłady . Wykonamy dla Państwa tłumaczenia dokumentów biznesowych, księgowych, prawnych, a także medycznych, umów czy stron internetowych.

Nasze szerokie pole działania, doświadczenie w przekładach z i na hindi oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że Klienci z chęcią korzystają z usług agencji Nota Bene. 

Tłumaczenia hindi – usługi dodatkowe

Oprócz standardowej oferty tłumaczeń hindi, przygotowaliśmy dla Państwa również usługi dodatkowe, takie jak łamanie materiałów (na przykład zdjęć, tabelek, obrazków itp.) oraz przygotowanie ich do druku. Jest to opcja, za którą pobieramy dodatkową opłatę, jednak nasi Klienci chętnie korzystają z tej możliwości. Zadaniem tym zajmuje się profesjonalny „łamacz”. Cena takiej usługi jest ustalana z Klientem indywidualnie i zależy od wielu czynników.

Wybierając tłumaczenia hindi w naszej agencji, mają Państwo przydzielonego osobistego menadżera, który skrupulatnie czuwa nad przebiegiem całego procesu. Dzięki temu wszyscy Klienci mają pewność, iż są w naprawdę dobrych rękach. Jesteśmy w stanie spełnić nawet największe wymagania i wykonać najbardziej szczegółowe, specyficzne zlecenie związane z tłumaczeniami, dlatego warto skorzystać z usług naszej firmy. Chętnie zaprezentujemy bliżej sposoby działania oraz zapoznamy Państwa z pełną ofertą. W celu ustalenia szczegółów związanych z podejmowanymi działaniami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy pewni, że współpraca z firmą Nota Bene będzie przebiegać bardzo owocnie, a wykonane zlecenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.