Rosyjski, białoruski, a może ukraiński? Sprawdź Biuro tłumaczeń Nota Bene w Warszawie

Biuro tłumaczeń Białystok

Potrzebujesz przekładów z języka polskiego na rosyjski, białoruski lub ukraiński? Zależy Ci na sprawnej współpracy, najwyższej precyzji i gwarancji jakości? Biuro tłumaczeń symultanicznych, przysięgłych i zwykłych – Nota Bene w Warszawie– specjalizuje się w językach wschodnich. Sprawdź naszą ofertę i zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży!

Agencja tłumaczeń języków wschodnich

Nota Bene to agencja tłumaczeń, której historia sięga 2001 roku. Główną siedzibą naszego biura jest Warszawa, ale posiadamy również oddział w Mińsku na Białorusi. Kraj ten jest dwujęzyczny (obok języka białoruskiego urzędowym jest tutaj rosyjski), dzięki czemu Twoje przekłady wykonają osoby, które od dziecka posługują się tymi dwoma językami. Dodatkowo współpracujemy z partnerami z Ukrainy.

Każdy nasz tłumacz jest native speakerem. To zapewnia najwyższą jakość, zrozumienie kontekstu kulturowego oraz specyfiki danego kraju. Jako biuro tłumaczeń możemy dać gwarancję, że w wykonanych tekstach nie będzie mniejszych lub większych błędów wynikających ze specyficznego słownictwa wybranego kraju, niezrozumienia miejscowych sformułowań metaforycznych, przenośni czy żartów. Jest to szczególnie ważne nie tylko przy pracach pisemnych. Wykonujemy również tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne. Te pierwsze stanowią niejako przekaz „na żywo” – tłumacz pracuje wraz z rozmówcą, co wymaga perfekcyjnego posługiwania się danym językiem. Osoby z agencji Nota Bene to starannie dobrany zespół, który na pewno poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającym zadaniem.

Profesjonalne tłumaczenie na ukraiński, białoruski i rosyjski

Każde nasze tłumaczenie na język rosyjski, ukraiński lub białoruski powstaje według wewnętrznych procedur przyjętych przez biuro. Wdrożyliśmy system jakości w oparciu o certyfikat zgodności z międzynarodową normą ISO 9001:2008. Pracujemy, wykorzystując najwyższe standardy. Zadania wykonuje nasz stały zespół. Dzięki temu możesz być pewny, że każde słowo będzie dokładnie sprawdzone, a kontekst dokumentu nigdy nie zostanie zmieniony.

Nasi koordynatorzy przyjmują zlecenia, wyceniają je i zajmują się rozdzieleniem ich osobom o konkretnych specjalizacjach. Następnie nad tekstem pracuje wybrany tłumacz polsko-ukraiński, polsko-białoruski lub języka rosyjskiego. Dokładny i skrupulatny przekład wykonuje on z wykorzystaniem profesjonalnych programów CAT. Gotowe dzieło przekazywane jest do redaktora, który nanosi ewentualne poprawki. Kolejnych szlifów dokonuje korektor, który sprawdza numery stron, dane liczbowe, kwoty, daty itp. Dopiero tak dopracowany dokument dostarczany jest do klienta. Złożona procedura, stosowana przez biuro tłumaczeń w Białymstoku, da Ci gwarancję braku błędów i najwyższego poziomu, którego nie znajdziesz u przypadkowych wykonawców.

Jakie tłumaczenia możesz zlecić w Nota Bene?

Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne, zwykłe i przysięgłe. Nasz stały zespół liczy ponad 30 osób. Są to m.in. doświadczeni native speakerzy, którzy są ekspertami w różnych branżach. Możesz nam zlecić m.in. tłumaczenie medyczne (wyników badań, kart leczenia, wypisów ze szpitala, zaleceń lekarskich itp.). Nasi specjaliści doskonale znają specyficzne słownictwo, co daje gwarancję bardzo wysokiej dokładności niezbędnej w leczeniu. Ponadto wykonujemy tłumaczenia z branży prawnej, księgowej, informatycznej i technicznej (m.in. teksty przemysłowe – instrukcje obsługi, gwarancje, karty produktów itp.).

Jednym z bardzo często realizowanych zleceń jest tłumaczenie stron internetowych z języka polskiego na ukraiński, białoruski i rosyjski (lub odwrotnie). Pracujemy również nad materiałami reklamowymi (ulotki, foldery, katalogi, slogany itp.), pismami urzędowymi oraz różnego typu dokumentacją biznesową, korespondencją czy literaturą.

Profesjonalne biuro tłumaczeń – ukraiński, białoruski, rosyjski

Zależy Ci na profesjonalnych przekładach z polskiego na ukraiński, białoruski lub rosyjski? Biuro tłumaczeń specjalistycznych Nota Bene zaprasza. Nasz oddział mieści się w Białymstoku, ale realizujemy zlecenia dla klientów z całej Polski oraz zagranicy. Poznaj szczegóły oferty lub skontaktuj się z naszym doradcą – gwarantujemy poziom, którego na pewno nie znajdziesz u przypadkowego tłumacza freelancera!